AgencjaCentrum - O nas
O nas

Szanowni Państwo,
Agencja nasza powstała w 1999 roku. Celem naszym jest zapewnienie Państwu maksymalnej ochrony ubezpieczeniowej za minimalną składkę.

Strategia rozwoju naszej Firmy tworzona jest z uwzględnieniem specyfiki rynku polskiego, i zakłada  zapewnienie klientom łatwości dostępu do usług poprzez wykorzystanie poczty elektronicznej oraz dzięki telefonicznej i bezpośredniej obsłudze w naszym biurze, przy ul. Sienkiewicza 51 w Grodzisku Maz. (przy Skarpie) przy równoczesnym utrzymaniu wysokich standardów obsługi.

Nasi pracownicy są przygotowani do udzielania odpowiedzi na Państwa pytania. Informacji udzielają także pracownicy bezpłatnej infolinii pod numerem telefonu 22-734-50-90.

Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczeń majątkowych, osobowych, finansowych i komunikacyjnych. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych oraz do małych i średnich przedsiębiorstw.

Posiadamy umowy agencyjne z wiodącymi na polskim rynku ubezpieczycielami, m.in.: TUiR WARTA S.A., PZU S.A., PTU S.A., TU GENERALI  S.A.HDI ASEKURACJA S.A. (dawniej HDI SAMOPOMOC S.A.)  INTER RISK S.A. (dawniej: CIGNA STU S.A.).

Dzięki temu, dla każdego możemy znaleść ofertę najkorzystniejszą. Klient nie musi sam szukać, chodząc do różnych Firm, u nas dowie się jakie stawki mają konkretne Firmy i ile wyniesie najtańsze OC, najlepsze AC i najkorzystniejsze ubezpieczenie mieszkania czy domu.

Dla nas każdy klient jest najważniejszy.

Chcemy być profesjonalni, perfekcyjni i najlepsi na rynku. Chcemy być godni Państwa zaufania.  Jakość usług stawiamy na pierwszym miejscu. Korzystając z olbrzymiej wiedzy i doświadczenia naszych pracowników ponosimy odpowiedzialność za Państwa satysfakcję.
Identyfikujemy się z naszą firmą i godnie ją reprezentujemy.

Chcemy cieszyć się Państwa uznaniem i zaufaniem.

Oferując profesjonalne usługi i produkty ubezpieczeniowe zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i płynność finansową.
Wszystkie nasze działania zorientowane są na Klienta i jego potrzeby. Oznacza to, że dążymy do utrzymywania trwałych relacji z naszymi Klientami. Nasze produkty dostosowane są do potrzeb Klientów na każdym etapie i w każdym obszarze ich życia.

Gwarantujemy naszym Klientom pewność, innowacyjność, bezpieczeństwo i finansową stabilność.

Obsługujemy klientów z całej Polski, jednak ze względu na specyfikę pracy,  najczęściej są to klienci z  Grodziska Mazowieckiego i okolic:  Jaktorów, Międzyborów, Żyrardów, Błonie, Milanówek, Podkowa Leśna, Owczarnia, Brwinów, Pruszków, Ożarów, Leszno, Żabia Wola, Bukówka…

W związku z tym, że chcemy umacniać naszą pozycję, a nie tylko ją utrzymywać, wyznaczamy trendy i szybciej od konkurencji reagujemy na wymagania rynkowe:

  • Przypominamy o terminie zakończenia ubezpieczenia,
  • Wybieramy najkorzystniejszą opcję z wielu dostępnych na rynku,
  • Na prośbę klienta, przygotowujemy polisę przed jego przybyciem, co sprawia, że wizyta u nas ograniczona jest do absolutnego minimum (podpisy, płatność, odbiór dokumentów),
  • Honorujemy płatności kartą płatniczą,
  • Pomagamy przy zgłoszeniu i likwidacji szkody,
  • Stale i wytrwale poszukujemy najtańszych i najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • Na bieżąco śledzimy ofertę na rynku, aby móc przedstawiać naszym klientom,
  • najtańsze  ubezpieczenie OC, AC, NW, mieszkania, domu, firmy…
  • Stale doskonalimy nasze umiejętności z zakresu komunikacji i obsługi klienta. Jest to istotny elementem profesjonalizmu naszych pracowników.

Zespołowa praca zgranego zespołu gwarantuje komfort naszym klientom.

 

 

tu-honorujemy-400x